Apie mus

Apie mus

,,Adikopas” - tai šeimos valdoma įmonė, kuri išsiskiria jaunatviška ambicija ir siekiu nužengti papildomą mylią dėl savo klientų. Turėdami daugiau nei dvidešimties metų patirtį tekstilės gamyboje, mes sėkmingai augame, savo patirtį atspindėdami kuriamuose gaminiuose. Mūsų, kaip gamybininkų, reputacija yra grįsta tvariais darbiniais principais bei aukšta verslo etika - savo įsipareigojimus atliekame laiku, kompetentingai ir tausodami aplinką. Didžiuojamės kurdami vertę savo klientams ir galėdami atstovauti savo lietuvišką prekinį ženklą pasaulinėje rinkoje.

2002

,,Adikopas’’ pradeda teikti šilkografijos paslaugas.

2009

"Adikopas" pristatė naują įrangą ir paslaugas, įskaitant sublimaciją, transformatorių gamybą ir patobulintą šilkografijos technologiją.

2010

Įkuriama dukterinė įmonė ,,Adikopas Group”, gaminanti BC ,,Žalgiris” sportinę aprangą ir sirgalių atributiką kaip oficialusis klubo atstovas. Atidaromos dvi parduotuvės Kaune: Akropolyje ir Žalgirio arenoje.

2014

2014 nuveikėme daug :

Pasirašomas oficialus susitarimas su ,,Lietuvos Krepšinio federacija” dėl sportinės aprangos ir sirgalių atributikos platinimo.

Dalyvaujame „Bread & Butter“ parodoje Berlyne.
Sukuriame sportinės aprangos prekės ženklą Adikwear.

Pradedame veikti Skandinavijos rinkoje.

2016

Duris atveria ,,Adikwear” atstovybė Kopenhagoje, Danijoje.
Slinkti į viršų