Apie mus

Šilkografija

Šilkografija - tai universali spausdinimo technika, idealiai tinkanti natūraliems, kokybiškiems audiniams. Šiuo būdu galima spausdinti ant įvairių audinių, tačiau renkantis plonesnius ar pūkuotus audinius, yra didelė tikimybė, kad spauda nebus pakankamai ryški ir tolygi. Įprastai, šilkografija rekomenduojama kuomet turimas nesudėtingas vienos ar vos kelių spalvų logotipas ir gaminami dideli kiekiai gaminių.

Pagrindiniai šilkografijos etapai:

  • Spalvų atskyrimas: Dizainai suskirstyti į 6 spalvas tamsiems audiniams ir 7 spalvas šviesiems audiniams.
  • Šablono paruošimas: Kiekvienai spalvai gaminami atskiri šablonai, pritaikyti iki 48 x 54 cm dydžio didesniems daiktams ir 38 x 48 cm dydžio marškinėliams.
  • Rašalo naudojimas: Ant šablonų tepami specialūs dažai, parinkti iš plačios PANTONE paletės arba pasirinktinių atspalvių, todėl galima rinktis unikalius efektus ir spalvas.
  • Spausdinimas ant audinio: Per šablonus rašalas tiksliai perkeliamas ant tekstilės, todėl sukuriami ryškūs ir ilgai išliekantys raštai.

Šilkografija, kaip spaudos būdas, išsiskiria savo preciziškumu ir patvarumu, todėl jis yra geriausias pasirinkimas detaliems ir patvariems tekstilės spaudiniams. Dėl savo ilgametės patirties, galime įgyvendinti ir sudėtingus projektus.

Norite sužinoti daugiau?

Slinkti į viršų