Apie mus

Sublimacija

Sublimacija - tai tehnologija, kurią pasitelkus, pasirinktas dizainas yra perkeliamas ant audinių, naudojant specialius sublimacinius dažus. Šie dažai, įkaitinti, virsta dujomis ir prasiskverbia į audinį, sukurdami ryškų ir patvarų atspaudą. Šis procesas ypač veiksmingas ant poliesterio audinių arba medžiagų, kurių sudėtyje yra daug poliesterio, nes sintetiniai pluoštai geriau sugeria ir išlaiko sublimacinius dažus. Svarbu pažymėti, kad sublimacija mažiau skvarbi ant natūralių pluoštų.

Vienas iš pagrindinių sublimacinės spaudos privalumų yra ilgalaikis ir aukštos kokybės rezultatas. Dizainai nesutrūkinėja, nenutrupa ir nenusiplauna, todėl tai populiarus pasirinkimas, užsakant individualiai kurtus gaminius, sportinę aprangą, reklaminius banerius, vėliavas ir kitą sportinę atributiką, kuriems svarbus patvarumas ir kokybė.

Sublimacijos spausdintuvai gali būti skirtingo dydžio ir pajėgumų. Pavyzdžiui, kai kurie jų yra skirti iki 155 cm pločio medžiagoms (ritiniais) apdoroti, todėl ant audinių galima spausdinti didesnius, vientisus raštus. Šis būdas ypač naudingas gaminant didesnių apimčių ar didelės apimties partijos gaminius.

Norite sužinoti daugiau?

Slinkti į viršų